דלג לתוכן הראשי

חדר יפה לנערות

איך לעצב את החדר לנערה? המדריך המלא
כל אחד צריך את הפינה השקטה, הרגועה והבטוחה שלו בעולם. לרוב האנשים המקום הזה הוא החדר שלהם, המבצר האישי שלהם, המקום בו הם גדלו, בו הם צברו אלפי זיכרונות, בו הם בילו שעות ארוכות, עם חברים, משפחה או לבד.

המשמעות של המבצר הפרטי של כל אדם משתנה מאחד לאחר. עבור בנות, המשמעות משתנה בהתאם לגילן. בשנים הראשונות לחייהן, החדר כולל ערמות של משחקי קופסא, חומרי יצירה, בובות וצעצועים. ככל שהן גדלות, עיצוב החדר הולך ומשתנה.

ככל שהילדה גודלת והופכת לנערה, המדפים מתפנים, הצבעים האהובים משתנים ועיצוב החדר שלה, דורש שינוי והתאמה לשלב הבא בחייה.

איך לעצב חדר שינה לנערה?
בתהליך עיצוב חדר שינה לנערות יש לקחת בחשבון פרמטרים שונים המשפיעים על התוצר הסופי. אלו שלושת הפרמטרים המרכזיים:

  1. תקציב - עיצוב חדר יפה לנערות לא חייב להכביד ולעלות המון כסף. כיום, ישנם פתרונות רבים לשינוי והתאמת החדר לנערה בתקציב נמוך, כמו החלפת תמונות על הקיר שמשפיעות על האווירה, הוספת פרטי דקורציה שונים למדפים במקום בובות ומשחקים והוספת כריות נוי בצבעים נעימים המוסיפים לעיצוב החדר.
  2. התאמת החדר לצורך - עיצוב חדרי שינה לנערות חייב להתחשב בצרכי הגיל והתקופה בה הנערות נמצאות. כלומר, בחדר שינה לנערה חייב להיות שולחן כתיבה לביצוע שיעורי בית, עבודות ולמידה למבחנים. פעמים רבות, ילדים מכינים שיעורי הבית ביחד עם ההורה בסלון או בשולחן המרכזי של הבית, אך לנערה הלומדת בחטיבה או בתיכון, יש צורך במקום שקט ומופרד מהסחות דעת שבו תוכל להתרכז וללמוד.
  3. התאמת עיצוב החדר לאופי הנערה - חדר לילדים הוא חדר שרובו מעוצב על פי בחירת ההורים והעדפתם. עיצוב חדר המיועד לנערה, חייב לכלול את ההעדפות והטעם האישי של הנערה. בגיל ההתבגרות הנערות מפתחות את טעמן האישי, העדפותיהן ודעותיהן בנושאים שונים. בעקבות כך, עולה חשיבות עיצוב שחדר כך שיתאים לה, לתחביביה, לדברים החשובים לה והאהובים עלייה ולדברים שהיא רוצה שיבואו לידי ביטוי במקום הפרטי שלה.


איך לסדר את החדר לנערה?
בשאלה איך לעצב חדר לנערה, יש לכלול את סידור החדר. סידור חדר לנערה צריך לכלול שינוי במיקום ובגודל פרטי הריהוט בחדר, על מנת שיתאימו לצרכי הגיל והשלב החדש בחייה. ישנם כמה רהיטים ופרטים בחדר שחשוב לשים אליהם לב, בעיצוב וסידור החדר מחדש:

  1. מיטה - כמובן שכחלק מתהליך ההתבגרות קיים שינוי פיזי ומיטת היחיד שהתאימה לילדה עד כה כבר צפופה לנערה שגדלה. מומלץ להחליף את המיטה למיטה וחצי ולהתאים גם את המצעים לאלו של מיטה וחצי בדוגמאות בוגרות יותר שיוסיפו מראה בוגר לחדר.
  2. שולחן כתיבה - כאמור, ילדים רבים מכינים שיעורי בית עם הוריהם בסלון או בשולחן המרכזי בבית. נערה בחטיבת הביניים ובתיכון, צריכה שולחן כתיבה פרקטי שעליו תוכל להכין שיעורים ולכתוב עבודות. המעבר משולחן לילדה לשולחן לנערה, צריך להתמקד בעיקר בגודל השולחן ובמקום לחיבור מחשב (במידה ורלוונטי).
  3. ארון - כחלק מההתבגרות הפיזית והתגבשות הטעם האישי, יש צורך בהגדלת ארון הבגדים והנעליים של הנערה. ארון של נערה צריך לכלול מספיק מקום לפריטי הלבוש החדשים שלה ולהתאים לצורות אחסון שונות כמו מקום לתליית לז'קטים ומעילים, מגירות לפרטי הלבשה תחתונה \ לנעלים ומדפים לשאר הבגדים.
  4. שטיח ופינות ישיבה - ילדות ונערות מבלות בצורה שונה זו מזו עם חברותיהן. בזמן שילדות משחקות הרבה בחוץ, נערות יעדיפו לשבת בחדר ולדבר, לצחוק ולראות טלוויזיה. לכן, מומלץ לדאוג לפינת ישיבה קטנה בחדר, בה היא תוכל לארח את החברות שלה. הפינה יכולה לכלול ספה קטנה או כיסאות נוחים או פופים או אפילו שטיח נעים שאפשר לשבת ולהתפנק עליו.


Migvan Alaska – עיצוב חדרי שינה לנערות
איך לעצב חדר לנערות? הינה השאלה הראשונה העולה כששמים לב שהילדה פתאום גדלה והחדר כבר לא לגמרי מתאים לה. עיצוב חדר שינה לנערות הינו 'אירוע' חד פעמי בעל משמעות המסמן את ההתחלה של השלב החדש בחייה. עיצוב וסידור החדר מחדש, מסמל את המעבר שלה מילדה לנערה ודורש תשומת לב והשקעה.

Migvan Alaska בעלת ותק של מעל ל- 30 שנה, בתחום עיצוב הבית. החברה מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי טקסטיל )ווילונות, מצעים, שטיחים כריות נוי ועוד). אצלנו, תוכלו למצוא קולקציות ייחודיות של מוצרי טקסטיל מבית החברות המובילות בשוק העולמי.

בראש מעייננו עומדים חווית הקנייה, אמינות, מקצועיות, שירות וייעוץ בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. לקבלת ייעוץ מקצועי ולקבלת פרטים נוספים, הינכם מוזמנים להתקשר לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 02-6731444.
 

רכישת מוצרים

1. בעת ביצוע הזמנה של מוצר יבחר תחילה המשתמש את המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש ויעדכן באתר את הפרטים הנדרשים ע"י בית העסק, לרבות הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת.ז./ ח.פ., טלפון / פלאפון, יישוב, דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח המוצר וכתובת לקבלת חשבונית מס/ קבלה. מידע כאמור ישמר במאגרי המידע של בית העסק, כמפורט לעיל. לידיעת המשתמשים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לבית העסק.
2. בית העסק ייצור קשר טלפוני עם המשתמש / לקוח למילוי פרטים ווידוא כתובת למשלוח והשלמת העסקה במסגרת תקשורת טלפונית
3. חיוב כרטיס האשראי של המשתמש ייעשה במידה והמוצר זמין במלאי. במידה והמוצר אינו זמין במלאי אך ההזמנה התאפשרה וכרטיס האשראי חויב, ישלח בית העסק הודעת ביטול הזמנה לדואר האלקטרוני שהזין המשתמש בעת ההזמנה ויבטל את החיוב או יתקשר עם הלקוח לגבי שינוי המוצר על פי רצונו של הלקוח. בית העסק אינו מתחייב לזמינות כל המוצרים במלאי.
4. האחריות למוצרים המוצעים לרכישה באתר הינה באחריותם המלאה של היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים.
איסורים:
שימוש באתר שלא כדין אסור באופן מוחלט ובכלל זה אסורות באופן מוחלט הפעולות הבאות:
1. הטעייה או זיוף, בין אם על ידי פרסום מוצר באופן מטעה, לא מדויק או זיוף או באופן אחר.
2. הונאה מסוג כלשהו ופעולות הקשורות בהונאה ו/או עבירה פלילית (למשל, מכירת מוצרים גנובים ו/או עסקאות הסותרות את תקנת הציבור ו/או כל פעילות בלתי חוקית).
3. הפרת זכויות של צדדים שלישיים כלשהם. למשל (אך לא רק): הפרת סימני מסחר, פטנט, סוד מסחרי ושאר זכויות קניין רוחני באשר הן.
4. הפרת פרטיותו של אדם.
5. שימוש באתר לפרסום לשון הרע, פרסום שיש בו להוות הטרדה של אדם ואף הטרדה של אדם.
6. פרסום תכנים פוגעניים או בעלי תוכן מיני-פורנוגראפי.
7. פרסום ו/או מכירה של תכנים, תוכנות ואמצעים אחרים שיכולים לשמש מאן שהוא לפעילות בלתי חוקית במערכות מידע, מאגרי נתונים, לפעילות גניבת מידע אישי של משתמשי קצה וכיוצא באלה.
8. פרסום קישורים לאתרים חיצוניים העלולים לפגוע או לגרום נזק לאתר ו/או לבית העסק ו/או לחייבו בדין.

אספקה ומשלוח המוצר:

1. אספקת המוצר תתבצע רק לאחר שהתשלום עבור אותו המוצר בוצע במלואו באמצעות כרטיס האשראי.
2. בית העסק ידאג לספק את המוצר שנרכש לכתובת שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה. יש לוודא כי המשלוחים יבוצעו לכתובת שנמסרה בין השעות 09:00 ל 17:00
3. המוצר יישלח באמצעות כל חברת דיוור שתקבע על פי שיקול דעתו הבלעדי של בית העסק (להלן: "חברת הדיוור"), ויגיע ליעדו בתוך 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה.
4. היה והמשלוח לא הגיע ליעדו בתוך 14 ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה, יישלח משלוח נוסף ללא תשלום, בכפוף לזמינות המוצר במלאי באותה עת.
5. דמי המשלוח הכלולים במחיר התמורה אינם כוללים משלוח מחוץ לגבולות מדינת ישראל ו/או באזורים מוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית או גיאוגרפית/ איזורים חריגים. במידה והמשלוח הינו לאיזור חריג/ מוגבל ייתכן ותידרש תוספת למשלוח.
6. בית העסק לא יהיה אחראי לדחייה ו/או עיכוב ו/או אי אספקה הנובעים מכוח עליון או מגורמים אחרים אשר אינם בשליטתו של בית העסק לרבות שביתות, השבתות, חגים, עיכובים ע"י צדדים שלישיים וכד'.

7. יש לוודא כי כל הפרטים הנכתבים הם נכונים, בית העסק לא יהיה אחראי למשלוח שנשלח לכתובת אשר נכתבה באופן שגוי ו או מספר פלאפון שגוי או כל דבר אחר בפרטי המילוי.
דיניות ביטולים והחזרות:

1. מדיניות החזרים/ ביטול עסקה ביטול, רכישה והחזרת מוצרים שנרכשו באתר יעשו בהתאם להוראות חוק הצרכן התשמ"א- 1981 והתקנות שהותקנו מכוחו (להלן: "החוק").
2. למען הסר ספק מובהר בזאת כי האמור בסעיף זה הינו לצורכי יידוע בלבד, וכי הנוסח המחייב והמלא של הוראות הביטול בעסקאות מכר מרחוק הוא זה המפורט בסעיף 14 ג לחוק.
3. הודעת ביטול- משתמש רשאי להודיע על בקשתו לבטל את העסקה בכתב לכתובת מייל: info@migvanalaska.com או לטלפון: 02-673-1444 (להלן: "הודעת ביטול"), בתוך 14 (ארבע עשר) יום מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר מבניהם. בעסקה מתמשכת, כהגדרתה בחוק, יחל מנין 14 הימים בין אם הוחל במתן השירות ובין אם לאו.

ביטולים:

1. ביטול מחמת פגם במוצר או אי אספקה במועד (סעיף 14(ה) א לחוק)- ובאין אפשרות להחליף כתוצאה מחוסר מלאי ו/או לספק מחדש בית העסק יבטל את העסקה בתוך 14 יום מהודעת הביטול ובכפוף לקבלת המוצר חזרה במשרדי בית העסק באריזתו, במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שום שימוש – ישיב למשתמש את כל מחיר התמורה בגין המוצר, ללא דמי ביטול.
2. ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בס"ק 1) לעיל – בית העסק יבטל את העסקה בתוך 14 יום מהודעת הביטול ובכפוף לקבלת המוצר חזרה במשרדי בית העסק באריזתו, במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שום שימוש – ישיב למשתמש את מחיר התמורה בגין המוצר, בניכוי דמי ביטול בסך 5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם.
3. ביטול עסקה לא יתאפשר על מוצרים בהם בוצעו בהם שינויים כלשהם עבור הלקוח ו/או מצד הלקוח ו/או תוספות של רקמה

• החזר כספי יתבצע עבור המוצר עצמו ולאחר החזרתו באריזתו המקורית ל Migvan Alaska ורק לאחר שעבר בדיקה שהוא תקין.
• משלוח הפריט המוחזר על חשבון הלקוח.
• על כל פריט מוחזר להיות באריזתו המקורית וללא כל פגם.
• Migvan Alaska הינה בעלת שיקול דעת בלעדי בנושא מצב הפריטים שהוחזרו.
• ההחזרות לחנות/ מחסן, בתאום טלפוני מראש.
• לא ניתן להחזיר פריט שנעשה בהתאמה אישית.

4. אין באמור לעיל כדי לגרוע מזכות בית העסק לתבוע את נזקיו בשל כך שערך הנכס פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
5. זיכוי המשתמש ייעשה באותם תנאים בו נעשה החיוב בגין המוצר, באמצעות כרטיס האשראי, בכפוף להחזרת המוצר לבית העסק כשהוא שלם ותקין.
שונות:

1. מובהר בזאת, כי רק האמור בתקנון זה יחייב את בית העסק.(מגוון אלסקה בע"מ ח.פ 512396151, )
2. בית העסק שומר על זכותו לשנות את הוראות וכללי השימוש באתר מזמן לזמן, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי. כל שינוי כאמור יחייב את המשתמשים מרגע פרסומו באתר.
3. המשתמש מצהיר ומתחייב כי הוא מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה כנגד בית העסק.
4. תקנון זה יהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון בין המשתמש ובין בית העסק ו/או מי מטעמו.
5. בשימושו באתר מצהיר המשתמש כי הוא מודע לכך שהאתר פועל ברשת האינטרנט ומטבעו תלוי בגורמים שונים כמו ספקי תקשורת ותשתית, שרתים וכדומה. בית העסק אינה מתחייבת לזמינות מלאה של האתר ו/או לתקינות פעילות האתר.
6. השימוש באתר נעשה על אחריותו הבלעדית של המשתמש. בית העסק ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים בגין כל נזק ישר או עקיף ומכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו/או לצד שלישי כלשהוא בקשר עם השימוש באתר ובשירותים ו/או לכל מקרה בו לא התקבלה הזמנה במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת אשר מונעת את השתתפות המשתמש באתר.
7. בית העסק נוקט באמצעי אבטחה שונים על מנת לשמור על פרטיות המשתמשים והמידע שנמסר באתר, עם זאת, האתר חשוף לפריצות אבטחה וחדירה לשרתיו. שימוש באתר משחרר את בית העסק ו/או מי מטעמו מכל אחריות לכל נזק שייגרם למשתמש ו/או מי מטעמו עקב שימוש לרעה שנעשה באתר ובין היתר פריצות אבטחה וחדירה לשרתי האתר כדי לחשוף מידע על משתמשים.
8. המשתמש מתחייב לפצות ו/או לשפות את בית העסק בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות הוצאות משפטיות) שייגרמו לו עקב הפרת הוראות תקנון זה ו/או פגיעה בזכויות בית העסק ו/או פגיעה בזכויות צד שלישי עקב שימוש המשתמש באתר.
9. בית העסק שומר לעצמו את הזכות להחליף מוצרים ו/או לשנות את תנאי ההשתתפות ו/או לבטל את האתר ו/או חלק מפעילותיו של האתר- לפי שיקול דעתו הבלעדי ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה.
10. בית העסק יהיה רשאי לגבות תשלומים בגין השירותים המוצעים באתר וזאת לאחר פרסום מוקדם באתר של 10 ימים טרם תחילת הגבייה.
11. המשתמש באתר מסכים בזאת, כי כל תביעה /ואו דרישה נגד בית העסק תוגבל לתקופה של 5 חודשים ממועד תחילת הפרסום הרלוונטי באתר, והצדדים רואים בכך הסכם לתקופת התיישנות כמשמעו בסעיף 19 לחוק ההתיישנות תשי"ח – 1958, וזאת לאור אופי השימוש הייחודי באתר אינטרנט. למען הסר ספק, הוראה זו תגבר על כל הוראת דין אחרת.
12. כל השתהות של בית העסק בקיום זכות המגיעה לו על פי המפורט לעיל, או הימנעותו של בית העסק מעמידה על זכותו כאמור, לא יחשבו כוויתור על זכויותיו.
13. תקנון זה וכל הפעולות באתר כפופים לדין הישראלי ולדין הישראלי בלבד.
14. מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה בית המשפט המוסמך בתל-אביב, אשר ידון בעניין בהתאם לדיני מדינת ישראל.
15. בטלות או חוסר תוקף של סעיף מסעיפי תקנון זה, אחד או יותר, אין בהם כדי לבטל, לשנות או להשפיע על תנאים וחובות אחרות על פי תקנון זה. תניה שאיננה ניתנת לאכיפה תוחלף בתניה קרובה ככל הניתן למקור, באופן המתקן את הפגם בגללו בוטלה.
16. בית העסק יהיה רשאי לחסום לאלתר את השירותים ואת השימוש באתר במידה והמשתמש השתמש באתר ו/או בשירותים בניגוד לדרישות כל דין ו/או בניגוד להוראות תקנון זה או מכל סיבה סבירה אחרת. .

בית העסק מציע שירות קבלת ניוזלטר, אשר משמעו קבלת דיוור חדשותי ישירות למשתמש בשירות זה, בהתאם להוראות והנחיות שיינתנו מעת לעת על ידי בית העסק (להלן- "ניוזלטר"). יובהר במפורש כי תוכן הניוזלטר יכול שיכלול דברי פרסומת וכיו"ב פרסומים אשר אין בהם תוכן חדשותי.
בהסכמת המשתמש להיות מנוי על שירות הניוזלטר ובמתן הסכמתו לתקנון זה, המשתמש מצהיר ומאשר כי ידועות לו הוראות תיקון מס' 40 לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשס"ח–2008, והוא מסכים במפורש כי יישלחו לו ע"י בית העסק ניוזלטרים ודברי פרסום, בכל הדרכים המנויות בחוק (לרבות פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטי, הודעה אלקטרונית או הודעת מסר קצר ו/או בכל אמצעי תקשורת קיים או עתידי). המשתמש בשירות הניוזלטר יכול להתנתק מהשירות בכל עת על ידי לחיצה על הלינק המתאים באתר האינטרנט ו/או בהודעה האלקטרונית ו/או באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של בית העסק. המשתמש בשירות ניוזלטר יוכל להרשם מחדש לשירות האמור באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של בית העסק.

המשתמש מסכים ומאשר כי קרא את כל האמור לעיל וכי עצם כניסתו לאתר מהווה הסכמה לכל האמור לעיל. המשתמש מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד בית העסק ו/או מי מטעמו בנוגע לכך.

קנייה נעימה!
צוות מגוון אלסקה - Migvan Alaska