דלג לתוכן הראשי

איך לכבס מגבות חדשות- המדריך השלם לשטיפת מגבות

image alt

כשאתם מביאים הביתה סט של מגבות חדשות לגמרי, הציפייה להתעטף כמה שיותר מהר בחיבוק הרך שלהן היא ללא ספק מפתה. עם זאת, לפני שאתם צוללים לתוך החוויה מלאת הרכות הזאת, יש שלב מכריע שרבים מתעלמים ממנו לעתים קרובות - כיבוס מגבות חדשות. למרות שהן עשויות להיראות בתוליות ישירות מהאריזה, כביסת מגבות חדשות היא חיונית, לא רק כדי להסיר שאריות ייצור אלא גם כדי לשפר את כושר הספיגה ואת אורך החיים שלהן. 

במאמר זה, נדריך אתכם לפי שלבים איך מכבסים מגבות חדשות באופן נכון, על מנת להבטיח שהן יישארו קטיפתיות ונעימות כמו ביום שבו נגעתם בהן לראשונה.


חשיבות של שטיפת מגבות 

מגבות הן יותר מסתם פריטים פונקציונליים בבתים שלנו, הן מספקים נוחות ורכות. כדי לשמר את הרכות, כושר הספיגה והאוורריות שלהן, חשוב לכבס לשטוף אותן כראוי. לעשות כביסה של מגבות חדשות עשויה להיראות כצעד מיותר, במיוחד כשהן נראות נקיות וטהורות היישר מהחנות. עם זאת, ישנן מספר סיבות חשובות מדוע כיבוס מגבות חדשות הוא חלק מכריע בטיפול בהן, כגון הסרת שאריות ייצור, שיפור כושר הספיגה, שיפור הרכות, למנוע ירידת צבע, למנוע נשירת מוך ולהבטיח אריכות ימים. 

 

הכנת מגבות חדשות לכביסה

כאמור, לפני השימוש במגבות חדשות, חשוב לשטוף אותן תחילה, גם אם הן נראות נקיות. לעיתים קרובות מתעלמים משלב זה, אך חשוב להסיר כל כימיקלים ושאריות שעלולים להשפיע על כושר הספיגה והרכות של המגבות. 

להלן המדריך המלא איך לכבס מגבות שיהיו רכות כבר מהשימוש הראשון. 
 

שלב 1: יש לערוך מיון מגבות לפי צבע וסוג בד

מיינו את המגבות שלכם לפני הכביסה, כך תסייעו למנוע ירידת צבע ממגבת אחרת וגרימת נזקים לבדים עדינים. יש להפריד את המגבות שלכם לעומסים שונים בהתאם לצבע וסוג הבד. הצעד הפשוט הזה עושה דרך ארוכה בשמירה על האיכות והמראה של המגבות.
 

שלב 2: בחירת תוכנית כביסה מתאימה

כל מגבת דורשת תוכנית כביסה שונה כדי להבטיח טיפול האופטימלי. חפשו במדריך של מכונת הכביסה שלכם או חפשו תוכנית שטיפת מגבות ייעודית. זה יבטיח כי המגבות יקבלו את הטיפול המדויק להן.

 

שלב 3: שימוש בחומר כביסה הנכון

חשוב לבחור חומר ניקוי מתאים על מנת לשמור על איכות המגבת. העדיפו חומר ניקוי עדין המתאים לבדים עדינים. חומרי ניקוי קשים יכולים להפשיט מהמגבות את הרכות והספיגה שלהן לאורך זמן. 

 

שלב 4: טמפרטורה ומפלס מים נכון

הטמפרטורה ומפלס המים ממלאים תפקיד חשוב על מנת שהמגבות יתנקו כראוי. בדרך כלל, מים חמים מספיקים לרוב לכביסת מגבות. עם זאת, יש בדים שונים אשר עשויים לדרוש מים קרירים או חמים יותר. אנו ממליצים על כביסה ב30 מעלות (במידה ועושים רקמה ללא חומרים מסירים צבע).

 

שלב 5: הוספת חומץ עבור רכות נוספת 

למי שמחפש להוסיף רכות למגבות, ניתן להוסיף חומץ לכביסת מגבות. חומץ הוא מרכך כביסה טבעי המסייע בהסרת שאריות סבון ומשחזר את המרקם הרך של המגבות. 

חומץ ידוע כמסייע להסיר שאריות של חומרי ייצור ולשפר את יכולת הספיגה של המגבת. כמו כן, החומץ מרכך את הבד והופך את המגבת לנעימה יותר לשימוש. בנוסף, החומץ הוא מסיר ריחות לא נעימים ואף הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות, ולכן יעיל בחיטוי המגבות.

 

איך לכבס מגבות עם חומץ?

  1. לפני הכביסה, הפרידו את המגבות הלבנות מהמגבות הצבעוניות.
  2. יש לכבס את המגבות במים קרים (עד 30 מעלות צלזיוס) כדי למנוע דהייה.
  3. שפכו 1-2 כוסות חומץ לבן למגירת המרכך, אין צורך להשתמש במרכך כביסה.
  4. בחרו תוכנית כביסה רגילה והפעילו.
  5. לאחר כביסה, יבשו את המגבות באוויר הפתוח או במייבש כביסה בטמפרטורה נמוכה.

 

שלב 6: ייבוש מגבות בצורה נכונה

טכניקות ייבוש נכונות חשובות לא פחות מתהליך הכביסה עצמו. על מנת לשמור על הרכות והנימוחות של המגבות, הימנעו מייבוש יתר אשר עלול להוביל למגבות נוקשות ומחוספסות. לעתים קרובות מספיק לשים את המגבות בתכנית ייבוש עדינה או להניח אותן לייבוש באוויר. 

כעת אתם מצוידים בידע הדרוש לכם כדי לכבס את המגבות שלכם כראוי, להבטיח את אורך החיים שלהן ולשמור על איכותן. 

אם אתם מחפשים מגבות חדשות, או מארז מגבות , חברת Migvan Alaska  קיימת מעל ל- 30 שנה ומתמחה בייבוא ושיווק מוצרי טקסטיל מהשורה הראשונה ובאיכות הטובה ביותר שניתן להשיג היום בארץ . כמו כן, אנו מתמצאים ברקמה ממוחשבת על מבחר מוצרים, הנעשית באמצעות מכונות מתקדמות באמצעות צוות רוקמים מיומן ומקצועי המספקים לנו את האיכות הטובה ביותר.

מוזמנים לעיין בקטלוג המגבות שלנו וליהנות מחווית קנייה מביצוע הזמנה בקלות ובפשטות עד הגעת המוצר עד פתח ביתכם.

נשמע לסייע לכם בכל שאלה בנוגע לייעוץ לעיצוב הבית, צרו קשר במספר 02-6731444.

רכישת מוצרים

1. בעת ביצוע הזמנה של מוצר יבחר תחילה המשתמש את המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש ויעדכן באתר את הפרטים הנדרשים ע"י בית העסק, לרבות הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת.ז./ ח.פ., טלפון / פלאפון, יישוב, דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח המוצר וכתובת לקבלת חשבונית מס/ קבלה. מידע כאמור ישמר במאגרי המידע של בית העסק, כמפורט לעיל. לידיעת המשתמשים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לבית העסק.
2. בית העסק ייצור קשר טלפוני עם המשתמש / לקוח למילוי פרטים ווידוא כתובת למשלוח והשלמת העסקה במסגרת תקשורת טלפונית
3. חיוב כרטיס האשראי של המשתמש ייעשה במידה והמוצר זמין במלאי. במידה והמוצר אינו זמין במלאי אך ההזמנה התאפשרה וכרטיס האשראי חויב, ישלח בית העסק הודעת ביטול הזמנה לדואר האלקטרוני שהזין המשתמש בעת ההזמנה ויבטל את החיוב או יתקשר עם הלקוח לגבי שינוי המוצר על פי רצונו של הלקוח. בית העסק אינו מתחייב לזמינות כל המוצרים במלאי.
4. האחריות למוצרים המוצעים לרכישה באתר הינה באחריותם המלאה של היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים.
איסורים:
שימוש באתר שלא כדין אסור באופן מוחלט ובכלל זה אסורות באופן מוחלט הפעולות הבאות:
1. הטעייה או זיוף, בין אם על ידי פרסום מוצר באופן מטעה, לא מדויק או זיוף או באופן אחר.
2. הונאה מסוג כלשהו ופעולות הקשורות בהונאה ו/או עבירה פלילית (למשל, מכירת מוצרים גנובים ו/או עסקאות הסותרות את תקנת הציבור ו/או כל פעילות בלתי חוקית).
3. הפרת זכויות של צדדים שלישיים כלשהם. למשל (אך לא רק): הפרת סימני מסחר, פטנט, סוד מסחרי ושאר זכויות קניין רוחני באשר הן.
4. הפרת פרטיותו של אדם.
5. שימוש באתר לפרסום לשון הרע, פרסום שיש בו להוות הטרדה של אדם ואף הטרדה של אדם.
6. פרסום תכנים פוגעניים או בעלי תוכן מיני-פורנוגראפי.
7. פרסום ו/או מכירה של תכנים, תוכנות ואמצעים אחרים שיכולים לשמש מאן שהוא לפעילות בלתי חוקית במערכות מידע, מאגרי נתונים, לפעילות גניבת מידע אישי של משתמשי קצה וכיוצא באלה.
8. פרסום קישורים לאתרים חיצוניים העלולים לפגוע או לגרום נזק לאתר ו/או לבית העסק ו/או לחייבו בדין.

אספקה ומשלוח המוצר:

1. אספקת המוצר תתבצע רק לאחר שהתשלום עבור אותו המוצר בוצע במלואו באמצעות כרטיס האשראי.
2. בית העסק ידאג לספק את המוצר שנרכש לכתובת שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה. יש לוודא כי המשלוחים יבוצעו לכתובת שנמסרה בין השעות 09:00 ל 17:00
3. המוצר יישלח באמצעות כל חברת דיוור שתקבע על פי שיקול דעתו הבלעדי של בית העסק (להלן: "חברת הדיוור"), ויגיע ליעדו בתוך 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה.
4. היה והמשלוח לא הגיע ליעדו בתוך 14 ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה, יישלח משלוח נוסף ללא תשלום, בכפוף לזמינות המוצר במלאי באותה עת.
5. דמי המשלוח הכלולים במחיר התמורה אינם כוללים משלוח מחוץ לגבולות מדינת ישראל ו/או באזורים מוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית או גיאוגרפית/ איזורים חריגים. במידה והמשלוח הינו לאיזור חריג/ מוגבל ייתכן ותידרש תוספת למשלוח.
6. בית העסק לא יהיה אחראי לדחייה ו/או עיכוב ו/או אי אספקה הנובעים מכוח עליון או מגורמים אחרים אשר אינם בשליטתו של בית העסק לרבות שביתות, השבתות, חגים, עיכובים ע"י צדדים שלישיים וכד'.

7. יש לוודא כי כל הפרטים הנכתבים הם נכונים, בית העסק לא יהיה אחראי למשלוח שנשלח לכתובת אשר נכתבה באופן שגוי ו או מספר פלאפון שגוי או כל דבר אחר בפרטי המילוי.
דיניות ביטולים והחזרות:

1. מדיניות החזרים/ ביטול עסקה ביטול, רכישה והחזרת מוצרים שנרכשו באתר יעשו בהתאם להוראות חוק הצרכן התשמ"א- 1981 והתקנות שהותקנו מכוחו (להלן: "החוק").
2. למען הסר ספק מובהר בזאת כי האמור בסעיף זה הינו לצורכי יידוע בלבד, וכי הנוסח המחייב והמלא של הוראות הביטול בעסקאות מכר מרחוק הוא זה המפורט בסעיף 14 ג לחוק.
3. הודעת ביטול- משתמש רשאי להודיע על בקשתו לבטל את העסקה בכתב לכתובת מייל: info@migvanalaska.com או לטלפון: 02-673-1444 (להלן: "הודעת ביטול"), בתוך 14 (ארבע עשר) יום מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר מבניהם. בעסקה מתמשכת, כהגדרתה בחוק, יחל מנין 14 הימים בין אם הוחל במתן השירות ובין אם לאו.

ביטולים:

1. ביטול מחמת פגם במוצר או אי אספקה במועד (סעיף 14(ה) א לחוק)- ובאין אפשרות להחליף כתוצאה מחוסר מלאי ו/או לספק מחדש בית העסק יבטל את העסקה בתוך 14 יום מהודעת הביטול ובכפוף לקבלת המוצר חזרה במשרדי בית העסק באריזתו, במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שום שימוש – ישיב למשתמש את כל מחיר התמורה בגין המוצר, ללא דמי ביטול.
2. ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בס"ק 1) לעיל – בית העסק יבטל את העסקה בתוך 14 יום מהודעת הביטול ובכפוף לקבלת המוצר חזרה במשרדי בית העסק באריזתו, במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שום שימוש – ישיב למשתמש את מחיר התמורה בגין המוצר, בניכוי דמי ביטול בסך 5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם.
3. ביטול עסקה לא יתאפשר על מוצרים בהם בוצעו בהם שינויים כלשהם עבור הלקוח ו/או מצד הלקוח ו/או תוספות של רקמה

• החזר כספי יתבצע עבור המוצר עצמו ולאחר החזרתו באריזתו המקורית ל Migvan Alaska ורק לאחר שעבר בדיקה שהוא תקין.
• משלוח הפריט המוחזר על חשבון הלקוח.
• על כל פריט מוחזר להיות באריזתו המקורית וללא כל פגם.
• Migvan Alaska הינה בעלת שיקול דעת בלעדי בנושא מצב הפריטים שהוחזרו.
• ההחזרות לחנות/ מחסן, בתאום טלפוני מראש.
• לא ניתן להחזיר פריט שנעשה בהתאמה אישית.

4. אין באמור לעיל כדי לגרוע מזכות בית העסק לתבוע את נזקיו בשל כך שערך הנכס פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
5. זיכוי המשתמש ייעשה באותם תנאים בו נעשה החיוב בגין המוצר, באמצעות כרטיס האשראי, בכפוף להחזרת המוצר לבית העסק כשהוא שלם ותקין.
שונות:

1. מובהר בזאת, כי רק האמור בתקנון זה יחייב את בית העסק.(מגוון אלסקה בע"מ ח.פ 512396151, )
2. בית העסק שומר על זכותו לשנות את הוראות וכללי השימוש באתר מזמן לזמן, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי. כל שינוי כאמור יחייב את המשתמשים מרגע פרסומו באתר.
3. המשתמש מצהיר ומתחייב כי הוא מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה כנגד בית העסק.
4. תקנון זה יהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון בין המשתמש ובין בית העסק ו/או מי מטעמו.
5. בשימושו באתר מצהיר המשתמש כי הוא מודע לכך שהאתר פועל ברשת האינטרנט ומטבעו תלוי בגורמים שונים כמו ספקי תקשורת ותשתית, שרתים וכדומה. בית העסק אינה מתחייבת לזמינות מלאה של האתר ו/או לתקינות פעילות האתר.
6. השימוש באתר נעשה על אחריותו הבלעדית של המשתמש. בית העסק ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים בגין כל נזק ישר או עקיף ומכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו/או לצד שלישי כלשהוא בקשר עם השימוש באתר ובשירותים ו/או לכל מקרה בו לא התקבלה הזמנה במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת אשר מונעת את השתתפות המשתמש באתר.
7. בית העסק נוקט באמצעי אבטחה שונים על מנת לשמור על פרטיות המשתמשים והמידע שנמסר באתר, עם זאת, האתר חשוף לפריצות אבטחה וחדירה לשרתיו. שימוש באתר משחרר את בית העסק ו/או מי מטעמו מכל אחריות לכל נזק שייגרם למשתמש ו/או מי מטעמו עקב שימוש לרעה שנעשה באתר ובין היתר פריצות אבטחה וחדירה לשרתי האתר כדי לחשוף מידע על משתמשים.
8. המשתמש מתחייב לפצות ו/או לשפות את בית העסק בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות הוצאות משפטיות) שייגרמו לו עקב הפרת הוראות תקנון זה ו/או פגיעה בזכויות בית העסק ו/או פגיעה בזכויות צד שלישי עקב שימוש המשתמש באתר.
9. בית העסק שומר לעצמו את הזכות להחליף מוצרים ו/או לשנות את תנאי ההשתתפות ו/או לבטל את האתר ו/או חלק מפעילותיו של האתר- לפי שיקול דעתו הבלעדי ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה.
10. בית העסק יהיה רשאי לגבות תשלומים בגין השירותים המוצעים באתר וזאת לאחר פרסום מוקדם באתר של 10 ימים טרם תחילת הגבייה.
11. המשתמש באתר מסכים בזאת, כי כל תביעה /ואו דרישה נגד בית העסק תוגבל לתקופה של 5 חודשים ממועד תחילת הפרסום הרלוונטי באתר, והצדדים רואים בכך הסכם לתקופת התיישנות כמשמעו בסעיף 19 לחוק ההתיישנות תשי"ח – 1958, וזאת לאור אופי השימוש הייחודי באתר אינטרנט. למען הסר ספק, הוראה זו תגבר על כל הוראת דין אחרת.
12. כל השתהות של בית העסק בקיום זכות המגיעה לו על פי המפורט לעיל, או הימנעותו של בית העסק מעמידה על זכותו כאמור, לא יחשבו כוויתור על זכויותיו.
13. תקנון זה וכל הפעולות באתר כפופים לדין הישראלי ולדין הישראלי בלבד.
14. מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה בית המשפט המוסמך בתל-אביב, אשר ידון בעניין בהתאם לדיני מדינת ישראל.
15. בטלות או חוסר תוקף של סעיף מסעיפי תקנון זה, אחד או יותר, אין בהם כדי לבטל, לשנות או להשפיע על תנאים וחובות אחרות על פי תקנון זה. תניה שאיננה ניתנת לאכיפה תוחלף בתניה קרובה ככל הניתן למקור, באופן המתקן את הפגם בגללו בוטלה.
16. בית העסק יהיה רשאי לחסום לאלתר את השירותים ואת השימוש באתר במידה והמשתמש השתמש באתר ו/או בשירותים בניגוד לדרישות כל דין ו/או בניגוד להוראות תקנון זה או מכל סיבה סבירה אחרת. .

בית העסק מציע שירות קבלת ניוזלטר, אשר משמעו קבלת דיוור חדשותי ישירות למשתמש בשירות זה, בהתאם להוראות והנחיות שיינתנו מעת לעת על ידי בית העסק (להלן- "ניוזלטר"). יובהר במפורש כי תוכן הניוזלטר יכול שיכלול דברי פרסומת וכיו"ב פרסומים אשר אין בהם תוכן חדשותי.
בהסכמת המשתמש להיות מנוי על שירות הניוזלטר ובמתן הסכמתו לתקנון זה, המשתמש מצהיר ומאשר כי ידועות לו הוראות תיקון מס' 40 לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשס"ח–2008, והוא מסכים במפורש כי יישלחו לו ע"י בית העסק ניוזלטרים ודברי פרסום, בכל הדרכים המנויות בחוק (לרבות פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטי, הודעה אלקטרונית או הודעת מסר קצר ו/או בכל אמצעי תקשורת קיים או עתידי). המשתמש בשירות הניוזלטר יכול להתנתק מהשירות בכל עת על ידי לחיצה על הלינק המתאים באתר האינטרנט ו/או בהודעה האלקטרונית ו/או באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של בית העסק. המשתמש בשירות ניוזלטר יוכל להרשם מחדש לשירות האמור באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של בית העסק.

המשתמש מסכים ומאשר כי קרא את כל האמור לעיל וכי עצם כניסתו לאתר מהווה הסכמה לכל האמור לעיל. המשתמש מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד בית העסק ו/או מי מטעמו בנוגע לכך.

קנייה נעימה!
צוות מגוון אלסקה - Migvan Alaska